„Autojuta“ patiesė BC „Kepsnius“ ir išsaugojo galimybes žengti toliau

2015 m. vasario 25 d.

C lygos G grupėje mažėja potencialių pretendentų iškovoti kelialapį į atkrintamąsias varžybas. Savaitgalį pozicijas gerino „Studentija“ (3-2), įveikusi „Pelias“ (1-4), o antradienį „Autojuta“ (3-2) net 109:75 pranoko „Kepsnius“ (1-4).

Po šios nesėkmės „Kepsniai“ apgailestavo, jog vienoms svarbiausių rungtynių nepavyko suburti stipriausios sudėties, o šešiese atlaikyti uraganinį „Autojutos“ puolimą buvo neįmanoma fiziškai.

Jei pirmoje rungtynių pusėje „Kepsniai“ įsitvėrę dar laikėsi varžovų (41:28), tai po ilgosios pertraukos „Autojutos“ krepšininkų visiškai nepavijo. Didžiąją dalį pelnytų taškų „Autojuta“ susirinko greitomis atakomis, ir jei komandos būtų žaidusios futbolą, šeimininkai kone kiekvienoje atakoje būtų pažeidę nuošalės taisyklę.

68 taškus per trečią ir ketvirtą kėlinius pelniusi „Autojuta“ varžovams nepaliko vilčių.

„Autojuta“: K. Rinkevičius (12 rez. p.) ir D. Kasparaitis po 22 tšk., V. Motiejūnas 19 tšk.

BC „Kepsniai“: R. Kondratavičius 35 tšk., O. Zaičenkovas 22 tšk., E. Ramanauskas 12 tšk.