„Autojuta“ neprilygo Socdemams

2014 m. spalio 30 d.

Socdemai pasiekė antrą triuškinančią pergalę iš tiek pat sužaistų rungtynių. „C“ lygos debiutantai šįkart rezultatu 102:63 nepaliko vilčių „Autojutos“ ekipai. Socdemai sezone startavo su dar galingesne pergale prieš Studentiją (109:65) ir šiuo metu su dviem pergalėmis puikuojasi pirmoje pogrupio vietoje.

Nuo pat runtynių pradžios iniciatyvą čiupo Socdemai ir iškart atitrūko ne per vieną ar dvi atakas panaikinamu skirtumu. „Autojuta“ kiek ženkliau priartėjo antrajame kėlinyje, kuomet A. Šedbaro ir V. Motiejūno tritaškiai skirtumą sumažino iki penkių taškų (35:30). Vis dėlto iki ilgosios pertraukos Socdemai sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą – 43:32.

Trečiajame kėlinyje prasidėjo didysis Socdemų spurtas. K. Kubiliaus dvitaškiai ir O. Stropaus bei D. Jasučio tritaškiai kaip ant mielių augino aikštės šeimininkų pranašumą. Netrūko ir efektingų atakų: iš O. Stropaus gavęs ore pakabintą kamuolį į krepšį dėjo K. Kubilius. Netrukus O. Stropus smeigė dar vieną tolimą metimą ir skirtumas šoktelėjo iki triuškinančio (58:36).

32:14 trečią kėlinį laimėję Socdemai kone užsitikrino pergalę, tačiau ketvirtajame puolimas taip pat neblėso. Užtikrintai rungtynes baigę Socdemai „Autojutą“ sezono pradžioje privertė palįsti po šaltu dušu.

Socdemai: L. Šukutis 29 tšk. (9 rez. p., 37 naud. b.), O. Stropus 17 tšk., A. Birulinas 14 tšk. (23 atk. k.), K. Kubilius 12 tšk.

„Autojuta“: V. Motiejūnas 15 tšk., D. Kasparaitis 14 tšk., A. Baliukonis 10 tšk.

„Varžovus reikia gerbti, kad ir su kuo žaidi, bet šiandien priešininkas pasitaikė kiek silpnesnis. Tiesiog stengėmės išnaudoti ką turime geriausia, inidividualų meistriškumą. Ne visada pavyko aikštėje atlikti suplanuotų derinių ar veiksmų, tačiau rungtynes vartinu teigiamai. Esame naujai susibūrusi komanda, bet tuo pačiu vienas kitą jau neblogai suprantame.“ – po rungtynių kalbėjo Socdemas Kazimieras Meilutis.