Antroje rungtynių pusėje gerokai truktelėjusi „Koalicija“ paliko už nugaros „Baltuosius Lokius“

2014 m. spalio 21 d.

Keturi iš eilės M. Mažeikos pataikyti tritaškiai ir jų išsiūbuota 23:2 atkarpa „Koalicijai“ atšnešė užtikrintą pergalę „C“ lygos starte. Aikštės šeimininkai „Baltieji Lokiai“ pripažino varžovų pergalę rezultatu 80:62, tačiau nebuvo nusiminę ir savuoju, anaiptol neprastą sezoną garantuosiančiu žaidimu.

Mačą sėkmingiau pradėjo V. Stočkaus ir A. Senkaičio vedini „Baltieji Lokiai“. Šeimininkai priekyje išsilaikė kone visą pirmą rungtynių pusę. Antro kėlinio pabaigoje „Koalicija“ rezultatą persvėrė po J. Goštauto reido per visą aikštę, tačiau A. Senkaičio dvitaškis su pražanga paskutinę kėlinio sekundę išlaikė „Baltuosius Lokius“ priekyje – 35:33.

Po ilgosios pertraukos greičiau rungtyniauti pradėję „Koalicijos“ krepšininkai iškart pasiekė savo – rezultatas krypo jų naudai ir tai darė gana sparčiai. Trečio kėlinio pabaigos akcentą dviem taškais su pražanga padėjęs J. Goštautas skelbė dviženklią „Koalicijos“ persvarą – 55:44.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Baltieji Lokiai“ nebuvo linkę varžovams lengvai atiduoti pergalės. Šeimininkai buvo priartėję iki septynių taškų (50:57), tačiau M. Mažeika keturiais tritaškiais iš eilės davė startą „Koalicijos“ didžiajam spurtui, prie jo prisidėjo ir M. Kaselis, o po V. Valiulio dvitaškios komandas skyrė jau triuškinantis skirtumas (80:52). Lokiams per likusį laiką pavyko persigrupuoti ir bent trečdaliu sumažinti didžiulį skirtumą.

„Baltieji Lokiai“: V. Stočkus 25 tšk. (5/10 tritaškiai), A. Senkaitis 11 tšk. (15 atk. k.), M. Brazauskas 9 tšk.

„Koalicija“: M. Mažeika 29 tšk. (6/9 tritaškiai), J. Goštautas 17 tšk. (17 atk. k., 34 naud. b.), D. Pasvenskas ir V. Ramonas (12 atk. k.) po 10 tšk.

„Taip, toje atkarpoje pasimetėme, nespėjom į gynybą, praradom daug kamuolių. Atrodė, kad jie žaidžia namie, ne mes. Nemažai prametėme. Tačiau tai buvo pirmos rungtynės, nauja komanda, kaip sezono pradžiai – neblogai. Komandą atjauninom, stengsimės ir bandysime parodyti, kad geresni rezultatai laukia ateityje.“ – po rungtynių kalbėjo naudingiausiai „Baltųjų Lokių“ komandoje žaidęs Vytautas Stočkus.