Antroje mačo pusėje truktelėjęs „Perkūnas“ 98-1 pranoko Tornado KM-„Bonum Signum“

2015 m. gruodžio 1 d.

Moksleivių 1997-1998 m. grupės čempionate antrą pergalę įsirašė KM „Perkūnas“ 98-1 ekipa (2-3), namuose rezultatu 85:69 įrodžiusi pranašumą prieš Tornado KM-„Bonum Signum“ bendraamžius. Po lygiai sužaistos rungtynių pradžios, vėliau mačo eiga klostėsi šeimininkų naudai, kurie tvirtai laimėtu paskutiniu kėliniu skelbė įtikinamą pergalę.

Rungtynių pirmąją pusę užtikrinčiau pradėjusi Tornado KM-„Bonum Signum“ ekipa buvo keliais žingsniais atsiplėšusi nuo varžovų. Artūro Darašo auklėtiniai antrajame kėlinyje keliskart skaičiavo devynių taškų pranašumą, tačiau L. Miknevičiaus, K. Atkočio ir D. Nemeikšos tolimi metimai skirtumą braukė iki minimumo, ir nors T. Šimkus baudos metimu jį padidino iki dviejų, T. Vaitkaus puikus rezultatyvus perdavimas tarp kojų L. Miknevičiui rezultatą lygino – 36:36.

Trečiajame kėlinyje „Perkūnas“ galutinai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas. Pranašumas galėjo išaugti dar bent šešiais taškais, tačiau Modesto Bižio auklėtiniai prastai pasirodė prie baudų metimo linijos.

Nepaisant to, šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį skaičiavo septynių taškų persvarą, o tvirtai 31:22 laimėję paskutines dešimt minučių nepaliko abejingų jų pergale.

KM „Perkūnas“ 98-1: L. Miknevičius 23 tšk., K. Atkočius ir D. Nemeikša po 18 tšk.

Tornado KM-„Bonum Signum“: R. Radžiūnas 16 tšk., R. Galvosas 15 tšk., I. Pikas 14 tšk., T. Šimkus 10 tšk.

KM "Perkūnas" 98-1 85 16 20 18 31 -