Antradienį išaiškėjo Moksleivių „Pavasario“ taurės turnyro prizininkai

2014 m. birželio 11 d.

„Pavasario“ taurės turnyras užbaigė šio sezono KKML Moksleivių pirmenybes. Nugalėtojų titulą iškovojo tvirtai 78:47 finalines rungtynes prieš „Tornado“ KM-Alburnus ekipą (tr. Aivaras Grigaliūnas) laimėję KM „Perkūnas“ 98 krepšininkai (tr. Modestas Bižys). Po trisdešimties žaidimo minučių komandas skyrė nei daug, nei mažai – dešimties taškų skirtumas, tačiau 25:4 lemiamą ketvirtį laimėjęs „Perkūnas“ tądien neleido suabejoti jų triumfu.

Rungtynių starte į priekį šovę N. Trumelio vedinas „Tornadas“ (17:10). Visgi artėjant kėlinio pabaigai pranašumas išslydo iš A. Grigaliūno auklėtinių rankų – 17:17.

Dalį antrojo kėlinio komandos žengė koja kojon, tačiau antroje ketvirčio pusėje „Perkūnas“ spurtavo 15:3 ir įpusėjus rungtynėms įgijo apčiuopiamą pranašumą –35:25.

Trečiajame kėlinyje didesnių žaidimo posukių neįvyko, tad „Perkūnas“ išsaugojo tą pačią persvarą (53:43).

A. Povilaičio dvitaškis pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis skirtumą buvo sumažinęs iki vienženklio skaičiaus, tačiau kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pusę šiame kėlinyje pelnytų komandos taškų. „Perkūno“ auklėtiniai galingai užbaigė rungtynes ir pasiekė užtikrintą auksinę pergalę.

Rungtynių fotogalerija.

„Pavasario“ taurės turnyro mažajame finale užfiksuota taip pat krepšinio mokyklos „Perkūnas“ pergalė. Bronzos medalius čiupo „Perkūno“ 99-1 ekipa (tr. Rytis Anskaitis), rezultatu 60:46 įtikinamai įveikusi KM „Aisčiai“ 98 komandą (tr. Julius Pranevičius).

Nuo pat rungtynių starto dominavę „Perkūno“ auklėtiniai spruko į priekį ir įpusėjus rungtynėms padarė didžiulį darbą siekiant pergalės (36:15).

Antroje rungtynių pusėje situacija nesikeitė, po trijų kėlinių „Perkūnas“ padidino pranašumą iki dvidešimt penkių taškų, tad ketvirtajame kėlinyje neišvengė atsipalaidavimo ir pranašumą kiek išbarstė.