Antano Smetonos gimnazija po pratęsimo namuose parklupdė „Saulės“ gimnaziją

2015 m. kovo 3 d.

Permainingose BLM „Spalding“ taurės turnyro rungtynėse A. Smetonos gimnazijos rinktinė nenuvylė į salę susirinkusių klasės ir mokyklos draugų bei mokytojų. Astos Lūžaitės diriguojami šeimininkai po pratęsimo 107:100 įveikė „Saulės“ gimnaziją (Mokytojas Tomas Banys), pasidabino antrąja pergale, o varžovus privertė pirmąkart suklupti.

Rungtynes įtikinamiau pradėjo „Saulės“ gimnazija, antrojo kėlinio pradžioje įgijusi dešimties taškų pranašumą (27:17). Visgi aikštės šeimininkai taip pat įsibėgėjo ir iki ilgosios pertraukos spėjo rezultatą persverti savo naudai – 43:40.

A. Vitkausko ir E. Stankevičiaus vedami svečiai trečiajame kėlinyje sužaidė atkarpą 14:0 ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas (59:45). Sėkmingas E. Kuzabavičiaus žaidimas „Saulės“ gimnazijai neleido labiau atitolti, tačiau prieš lemiamą ketvirtį svečiai jautėsi užtikrintai – 71:64.

Skirtumą dar dviem taškais didino A. Aleknavičius, tačiau šeimininkai atsakė spurtu 13:0 ir vėl žengė priekyje. A. Aleknavičiaus dvitaškis su pražanga, S. Sakalausko du taškai ir A. Vitkausko tritaškis leido „Saulės“ gimnazijai vėl aplenkti varžovus (81:77), bet A. Smetonos gimnazistai čia pat lygino rezultatą, kuris iki ketvirtojo kėlinio sirenos krypo į vieną ar kitą pusę, tačiau išliko lygus ties skaičiais 91:91.

„Saulės“ gimnazija pratęsimą pradėjo užtikrinčiau (98:93), bet veržliai žaidę šeimininkai čia pat rinko lengvus taškus nuo baudų metimo linijos, atkarpa 14:2 baigė rungtynes ir privertė svečius pripažinti jų pergalę.

A. Smetonos gimnazija: E. Kuzabavičius 37 tšk., L. Piliponis 17 tšk., M. Zutkis 16 tšk.

„Saulės“ gimnazija: J. Kigas ir A. Vitkauskas po 21 tšk., A. Aleknavičius 14 tšk.