„American Pizza“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Virusą“

2014 m. gruodžio 16 d.

C lygos D pogrupio rungtynėse„American Pizza“ (6-1) sulaukė stipraus pasipriešinimo iš „Viruso“ (3-4). Vieni pogrupio lyderių buvo priversti kone pusę rungtynių vytis varžovus, o išties geras rungtynes sužaidusiam „Virusui“ dvikovos pabaigoje pritrūko šiek tiek sėkmės. Rezultatu 74:67 pasiekta pergalė „American Pizza“ ekipai buvo ketvirta iš eilės po pralaimėjimo Šilainiams.

Atkakliai susiklosčiusiose rungtynėse atomazga artėjo lemiamo ketvirčio metu. Darni „American Pizza“ krepšininkų gynyba neutralizavo „Viruso“ puolimą, ir svečiai pamažu laužė rungtynių eigą savo pusėn. G. Velička padovanojo rezultatyvų perdavimą po krepšiu laisvam M. Dimšai, kurio dvitaškis išvedė „American Pizza“ į priekį 64:63, o po M. Špoko rezultatyvaus reido „Virusas“ rinkosi minutės pertraukėlei.

Likus žaisti minutei šeimininkų padėtis jau buvo nepavydėtina – varžovai pirmavo penkių taškų skirtumu, o ir kamuolį turėjo savo rankose. Vieną svarbiausių „American Pizza“ atakų sėkmingai užbaigė M. Špoko dvitaškis. Savo šansą puolime „Virusas“ neišnaudojo – klydo. Tuo pasinaudojęs G. Veličką lengvu dvitaškiu įtvirtino svečių pergalę.

„Virusas“: P. Nausėda 22 tšk., A. Lawal 9 tšk. (3/4 tritaškiai, 10 atk. k.), D. Iremiren 8 tšk. (11 atk. k.).

„American Pizza“: G. Velička 26 tšk. (11 atk. k., 38 naud. b.), M. Drėzas 17 tšk., M. Dimša 16 tšk. (10 atk.k.).

„American Pizza“ treneris Nerijus Sivolovas: „Virusas“ nėra viena stipriausių komandų, tačiau šiuo metu mūsų komandą užpuolė gripas, trys žaidėjai traumuoti, tad žaidėme nepilna sudėtimi. Dvikovos pradžioje galbūt šiek tiek neįvertinome varžovų, buvom atsipalaidavę, kadangi pirmose rungtynėse prieš „Virusą“ gana lengvai laimėjom. Antroje rungtynių pusėje pakeitėme gynybos sistemą, aktyviau dengėmės „zona“. Iš pradžių pataikė sudėtingus tritaškius per rankas, tai leido jiems pirmauti, vis tik vėliau neužpuolė. Būtent varžovus palaužėme gera gynyba, vėliau viskas susiklostė palankiai mums – pralindome.

Komandai sezonas banguotas, vienos rungtynės geriau, kitos – prasčiau. Pergalių ir pralaimėjimų skaičiukai galbūt neatspindi bendro vaizdo. Labai iš ritmo išmuša tvarkaraštis, nes praktiškai kiekvienų rungtynių reikia laukti dvi savaites. Kadangi treniruočių nėra, tai į rungtynes susirenkame kaip „iš po vasaros“. Tai matėsi ir šiandien, kol nepajutome ritmo, rungtynės klostėsi varžovų naudai.“