Advokatų kontora „Konsus“ neleido „Virusui“ nutraukti įspūdingos pergalių serijos

2016 m. vasario 5 d.

C lygoje Advokatų kontora „Konsus“ saugo šiame sezone nepralaimėjusios komandos statusą. Antroje rungtynių pusėje iš duobės išlipęs „Virusas“ akimirkai patikėjo savo sėkmė ir neleido varžovams pasiimti lengvos pergalės, tačiau brandžiau lemiamas akimirkas sužaidę favoritai pasiekė pergalę rezultatu 73:59.

Iki šiol visas 13 pergalių pasiekusi advokatų kontora „Konsus“ II etape E grupėje savo sąskaitoje turi 5 įskaitines pergales, „Virusas“ – 3 pergales bei 2 pralaimėjimus.

Tris ir du tritaškius atitinkamai pelniusių M. Sadausko ir P. Mickūno vedina „Konsus“ pirmajame kėlinyje spruko į priekį 26:10. Strigusiam „Virusui“ netrūko ir savų problemų – jau ketvirtą asmeninę pražangą skaičiavo D. Iremiren.

Situacija stabilizavosi mačui įsibėgėjus. Antrą kėlinį „Konsus“ laimėjo vos vienu tašku, o trečiajame kėlinyje solidžiai rungtyniavęs „Virusas“  skirtumą sumažino iki vienženklio skaičiaus (45:53).

D. Iremiren dvitaškiu ir A. Lawal tritaškiu ketvirtą kėlinį pradėjęs „Virusas“ priartėjo net iki trijų taškų (50:53), tačiau 9:0 spurtavę „Konsus“ krepšininkai kiek lengviau atsipūtė.

A. Lawal ir D. Iremiren duetas dar kartą kėsinosi į varžovų pranašumą (56:62), bet gynyboje „Viruso“ aukštaūgiai paliko spragų, kuriomis pasinaudojęs P. Meiliūnas su G. Kemzūra galutinai tvirtino artėjančios pergalės pamatus.

„Virusas“: D. Iremiren 17 tšk., A. Lawal 9 tšk. (10 atk. k.), T. Žuklys 8 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: M. Sadauskas 21 tšk., G. Kemzūra 19 tšk., P. Mickūnas 11 tšk., A. Janonis 9 tšk. (13 atk. k.).

Komanda Total Pirmas kėlinys Antras kėlinys Trečias kėlinys Ketvirtas kėlinys Pratęsimas