28 taškų deficitą turėję „Perkūno“ 97 krepšininkai nusileido metais vyresniems kolegoms

2014 m. spalio 26 d.

KKML Moksleivių 1996-1997 m. grupės čempionate pergalingai startavo KM „Perkūnas“ 96-2 komanda. Pirmose sezono rungtynėse Gintaro Daugėlos auklėtiniai rezultatu 60:50 įveikė KM „Perkūnas“ 97 krepšininkus.

Po taškas į tašką sužaisto pirmo kėlinio „Perkūno“ 96-2 ekipą antrajame kėlinyje į priekį truktelėjo A. Rupeikos dvitaškis ir du iš eilės N. Česnaičio tritaškiai (28:17). G. Daugėlos komanda pagirtinai žaidė ne tik puolime, bet ir gynyboje. Pirmuosius taškus „Perkūno“ 97 komandai šiame kėlinyje J. Kelbauskas pelnė tik aštuntojoje minutėje. Taigi įpusėjus rungtynėms „Perkūno“ 96-2 krepšininkai įgijo ryškų pranašumą – 38:21.

Po ilgosios pertraukos „Perkūno“ 97 komandos žaidimas taisėsi ne iškart – Vitoldo Masalskio treniruojama komanda praleido 0:13 atkarpą ir turėjo naikinti jau net dvidešimt aštuonių taškų skirtumą (!) 51:23.

Vis dėlto rungtynių intriga neišblėso. Trečią kėlinį 12:0 užbaigę „Perkūno“ 97 krepšininkai lemiamam ketvirčiui paliko realius šansus. Jo metu skirtumas smuko jau iki vienženklio skaičiaus, tačiau „Perkūno“ 96-2 krepšininkai pernelyg tvirtai laikė pergalę savo rankose.

KM „Perkūnas“ 96-2: A. Borodinas 20 tšk., N. Česnaitis 15 tšk., E. Tamulis 12 tšk., A. Rupeika 11 tšk.

KM „Perkūnas“ 97: M. Dirmauskis 18 tšk., J. Čižinauskas 9 tšk., J. Kelbauskas 8 tšk.