2005 metų moksleivių čempionato grupėje Tornado KM-"Alburnus" susitvarkė su Sabonio KC 2005-2, o pirmoji Sabonio KC-2005 grupė nepaliko vilčių KM „Aisčiai" atstovams

2016 m. spalio 14 d.
Vienų iš mažiausiųjų 2005 metų moksleivių pirmenybių grupėje įvyko dar du susitikimai. Sabonio KC 2005-2 susigrūmė su itin individualiai pajėgia Tornado KM „Alburnus" komanda, kuri neturėjo daug vargo prieš jaunuosius Sabonio krepšinio centro auklėtinius, juos įveikdama rezultatu 72:50. Antrajame susitikime jau Sabonio KC 2005 pirmoji komanda įrodė savo pranašumą prieš metais jaunesnius krepšinio mokyklos „Aisčiai" atstovus, juos įveikdama rezultatu 81:47.

Pirmasis dienos mačas nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų atkaklios kovos nežadėjo. Gerus kamuolio varymo įgūdžius demonstravę Tornado KM „Alburns" žaidėjai nuo pat mačo pradžios šovė į priekį ir po pirmojo kėlinio jau buvo susikrovę 16 taškų pranašumą: 25:9. Atrodė, jog rungtynėse jau taps viskas aišku, bet Sabonio KC antrame rungtynių ketvirtyje spurtavo ir kiek sušvelnino skirtumą: 37:26. Vis dėlto, intrigos dar labiau į rungtynes Saboniukams gražinti nepavyko, o Tornado KM „Alburns" antrojoje rungtynių pusėje įrodė, jog yra pranašesni, rungtynes laimėdami rezultatu 72:50.

Antrajame dienos mače R. Bardausko auklėtiniai jau buvo visa galva pranašesni už krepšinio mokyklos „Aisčiai" 2006 metų grupės komandą. Sabonio krepšinio centro 2005 metų pirmoji grupė šventė lengvą pergalę. Nuo pat rungtynių pradžios Sabonio Krepšinio centro auklėtiniai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jos nebe paleido.

Būdami aukštesni ir stipresni tiek fiziškai, tiek techniškai už savo metais jaunesnius varžovus, Sabonio Krepšinio Centro ekipa užtikrai žaidė visas rungtynes, nepralaimėjusi nei vieno kėlinio. Tai leido Sabonio SC 2005 švęsti lengvą pergalę, rezultatu 81:47.