100 taškų pelnę „Top Sport“ veteranai nepaliko vilčių „Sporto manijai“

2014 m. gruodžio 10 d.

D. Gulbino, G. Staniulio ir šeši V. Jurgilo tritaškiai metimai ženklino ketvirtąjį kėlinį, per kurį „Top Sport“ krepšininkai kovojo jau ne su „Sporto manija“, o su dar nepasiektu šimtuoju tašku. Paskutinę akimirką D. Gulbino perimtas kamuolys bei įmesti du taškai „Top Sport“ komandai įrašė pergalę, kokios ji ir siekė – 100:64.

Veteranų „40+“ lygos lyderiams tai buvo ketvirtoji pergalė. Turnyrinėje lentelėje ties „Top Sport“ komandos pralaimėjimų skiltimi puikuojasi ir vienetas, gautas po techninio pralaimėjimo „Grifonui“. Tuo tarpu „Sporto manija“ kol kas lieka be pergalių ir su šešiais pralaimėjimais.

Rungtynių starte favoritai iškart spruko į priekį 12:0, tačiau svečiai neketino nusileisti ir iškart atsakė devyniais iš eilės pelnytais taškais. Vis tik arčiau varžovų „Sporto manija“ atsidūrė laikinai – šeimininkai sėkmingai užbaigė pirmą kėlinį, taip pat pradėjo antrąjį, ir skirtumas išaugo iki penkiolikos taškų (24:9).

Svečiai beveik visą likusią antro ketvirčio dalį varžovams neleido didinti pranašumo ir net ištirpdė jį iki dešimties taškų (37:27), tačiau artėjant ilgajai pertraukai skirtumas vėl ūgtelėjo – 48:31.

Antros rungtynių pusės starte V. Jurgilo pirmas, bet anaiptol ne paskutinis tritaškis, „Top Sport“ ekipos persvarą didino iki triuškinančios (51:31). R. Turskio ir D. Adomaičio vedina „Sporto manija“ šiame kėlinyje didelių žygdarbių nepadarė, tad prieš lemiamą ketvirtį visi rungtynių klausimai ko gero jau buvo atsakyti – 68:43.

Per paskutines dešimt minučių „Top Sport“ įtikinamai rinko taškus – V. Jurgilas pataikė net šešis iš tą vakarą pataikytų septynių tritaškių, po vieną pridėjo G. Staniulis ir D. Gulbinas, o pastarojo perimtas kamuolys bei pelnyti du taškai pačioje dvikovos pabaigoje skelbė triuškinančią „Top Sport“ pergalę.

„Top Sport“: V. Jurgilas 27 tšk. (13 atk. k.), G. Staniulis 21 tšk. (10 atk. k., 8 rez. p.), D. Staugaitis 17 tšk., D. Gulbinas 16 tšk.

„Sporto manija“: R. Turskis 15 tšk., N. Zinkevičius 12 tšk., D. Adomaitis, K. Masiulis ir M. Vaškūnas po 8 tšk.