Apdovanojimai
Apdovanojimai
2005 m.
2005 m.

ISTORIJA :: Suaugusiųjų grupė :: Savaitgalio krepšinio lyga 
2013-2014

Nugalėtojai Komandos treneris
#1 ANGRY BIRDS Paulius Matiušovas
#2 Eura Mindaugas Antanaitis
#3 A. Puškino gimnazija Dmitrij Koblinec
#4 Kazio veteranai Vidmantas Rušinas

Sezono statistika:

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Darius Lugauskas (Mato baldai) 33,75 8
2 Arūnas Budrys (A. Puškino gimnazija) 27,29 7
3 Petras Aleksonis (BC "Spurtas") 27,09 11
4 Marius Dimša (ANGRY BIRDS) 26,90 10
5 Domas Juknevičius (Eura) 26,78 9

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Darius Lugauskas (Mato baldai) 27,25 8
2 Petras Aleksonis (BC "Spurtas") 25,55 11
3 Povilas Balčiūnas (Eura) 21,21 14
4 Dmitrij Koblinec (A. Puškino gimnazija) 21,00 9
5 Rytis Anskaitis (A. Puškino gimnazija) 20,82 11

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Darius Lugauskas (Mato baldai) 12,50 8
2 Darius Mikalauskas (Deimantas) 11,75 8
3 Domas Juknevičius (Eura) 11,33 9
4 Julius Svirka (A. Puškino gimnazija) 10,67 12
5 Povilas Balčiūnas (Eura) 10,21 14

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Dmitrij Koblinec (A. Puškino gimnazija) 5,78 9
2 Arvydas Nikžentaitis (Eura) 5,36 14
3 Edgaras Čižinauskas (Deimantas) 4,78 9
4 Arūnas Budrys (A. Puškino gimnazija) 4,71 7
5 Tomas Kerevičius (TERANOVA) 4,25 8

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Petras Aleksonis (BC "Spurtas") 3,55 11
2 Vytautas Kamarūnas (ANGRY BIRDS) 3,00 12
3 Tomas Kerevičius (TERANOVA) 2,50 8
4 Marius Gvildys (Eura) 2,50 8
5 Marius Dimša (ANGRY BIRDS) 2,40 10

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Domas Juknevičius (Eura) 2,22 9
2 Gediminas Vasiliauskas (ANGRY BIRDS) 1,75 12
3 Povilas Balčiūnas (Eura) 1,50 14
4 Arūnas Budrys (A. Puškino gimnazija) 1,29 7
5 Darius Mikalauskas (Deimantas) 0,88 8

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Marius Dimša (ANGRY BIRDS) 6,70 10
2 Edvinas Karpavičius (ARV Veteranai) 5,88 8
3 Algirdas Adomaitis (Deimantas) 5,82 11
4 Petras Aleksonis (BC "Spurtas") 5,64 11
5 Jonas Grigaras (Kazio veteranai) 5,30 10

PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Edvinas Rupeika (TERANOVA) 4,44 9
2 Marius Dimša (ANGRY BIRDS) 4,40 10
3 Julius Fiodorovičius (BC "Liuksas") 4,00 10
4 Grant Aleksa (ARV Veteranai) 3,86 7
5 Darius Petrauskas (BC "Spurtas") 3,80 5

TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Rimvydas Paulauskas (Kazio veteranai) 0,25 8
2 Martynas Čeičys (Deimantas) 0,22 9
3 Vytautas Kamarūnas (ANGRY BIRDS) 0,17 12
4 Grant Aleksa (ARV Veteranai) 0,14 7
5 Edgaras Bučinskas (Kazio veteranai) 0,14 7

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Sergej Kochanenko (A. Puškino gimnazija) 10 88,00 22 / 25
2 Povilas Balčiūnas (Eura) 14 76,92 20 / 26
3 Dmitrij Koblinec (A. Puškino gimnazija) 9 75,76 25 / 33
4 Petras Aleksonis (BC "Spurtas") 11 75,41 46 / 61
5 Klaidas Vinkšnaitis (Eura) 11 75,00 39 / 52

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Rytis Anskaitis (A. Puškino gimnazija) 11 70,91 78 / 110
2 Dangirdas Vinkšnaitis (Eura) 14 62,60 77 / 123
3 Domas Juknevičius (Eura) 9 61,86 73 / 118
4 Marius Gvildys (Eura) 8 61,54 32 / 52
5 Vytautas Peseckis (ANGRY BIRDS) 13 61,04 47 / 77

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Edgaras Čižinauskas (Deimantas) 9 52,94 18 / 34
2 Petras Aleksonis (BC "Spurtas") 11 42,86 33 / 77
3 Darius Lugauskas (Mato baldai) 8 37,31 25 / 67
4 Povilas Balčiūnas (Eura) 14 35,94 23 / 64
5 Dmitrij Koblinec (A. Puškino gimnazija) 9 35,00 28 / 80