KKML šokėjos
KKML šokėjos
2005 m.
2005 m.

ISTORIJA :: Suaugusieji :: Savaitgalio krepšinio lyga 
2012-2013

Nugalėtojai Komandos treneris
#1 Angry Birds Paulius Matiušovas
#2 Šilainiai Vitoldas Kapočius
#3 DEIMANTAS Algirdas Adomaitis
#4 TORRES Aurimas Puodžiūnas

Sezono statistika:

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Marius Dimša (Angry Birds) 34,11 9
2 Darius Lugauskas ("Mato baldai") 32,29 7
3 Mantautas Patašius (Šilainiai) 29,20 10
4 Tomas Pileckas (Šilainiai) 25,80 5
5 Saulius Matusevičius (BC "Kaunobesiktas") 22,00 8

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Darius Lugauskas ("Mato baldai") 30,71 7
2 Marius Dimša (Angry Birds) 26,33 9
3 Dangirdas Vinkšnaitis (EURA) 25,44 9
4 Dmitrij Koblinec (A. Puškino gimnazija) 25,43 7
5 Tomas Pileckas (Šilainiai) 24,20 5

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Dalius Kavaliauskas ("Mato baldai") 13,40 10
2 Povilas Balčiūnas (EURA) 12,00 5
3 Mantautas Patašius (Šilainiai) 11,80 10
4 Saulius Matusevičius (BC "Kaunobesiktas") 11,75 8
5 Marius Kazickas (ACME - KKML) 11,63 8

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Aidas Urbonas (DEIMANTAS) 6,54 13
2 Mindaugas Barčaitis (KM "Perkūnas" - TRENERIAI) 5,30 10
3 Arvydas Nikžentaitis (EURA) 5,13 8
4 Dmitrij Koblinec (A. Puškino gimnazija) 5,00 7
5 Juozas Barkauskas (KM "Perkūnas" - TRENERIAI) 4,71 7

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Arvydas Nikžentaitis (EURA) 3,88 8
2 Tomas Pileckas (Šilainiai) 3,40 5
3 Mindaugas Barčaitis (KM "Perkūnas" - TRENERIAI) 3,30 10
4 Povilas Balčiūnas (EURA) 3,00 5
5 Marius Dimša (Angry Birds) 2,89 9

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Mantautas Patašius (Šilainiai) 1,90 10
2 Povilas Balčiūnas (EURA) 1,40 5
3 Darius Mikalauskas (DEIMANTAS) 1,36 11
4 Darius Lugauskas ("Mato baldai") 1,29 7
5 Marius Kazickas (ACME - KKML) 1,00 8

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Marius Dimša (Angry Birds) 8,89 9
2 Darius Lugauskas ("Mato baldai") 7,00 7
3 Tomas Pileckas (Šilainiai) 5,20 5
4 Arvydas Nikžentaitis (EURA) 5,00 8
5 Tomas Petrošius (TORRES) 4,90 10

PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Mindaugas Barčaitis (KM "Perkūnas" - TRENERIAI) 5,40 10
2 Arvydas Nikžentaitis (EURA) 4,50 8
3 Artūras Nausėda (Šilainiai) 4,20 5
4 Saulius Matusevičius (BC "Kaunobesiktas") 4,13 8
5 Dangirdas Vinkšnaitis (EURA) 4,11 9

TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Egidijus Aleksa (ARV veteranai) 0,67 6
2 Jonas Pacevičius (DEIMANTAS) 0,36 11
3 Edvinas Karpavičius (TORRES) 0,25 12
4 Povilas Balčiūnas (EURA) 0,20 5
5 Deividas Abeciūnas (TORRES) 0,15 13

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Marius Dimša (Angry Birds) 9 81,44 79 / 97
2 Aidas Urbonas (DEIMANTAS) 13 76,60 36 / 47
3 Edvinas Karpavičius (TORRES) 12 75,68 28 / 37
4 Sergej Kochanenko (A. Puškino gimnazija) 12 75,00 18 / 24
5 Petras Aleksonis (TORRES) 8 74,29 26 / 35

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Mantautas Patašius (Šilainiai) 10 65,99 97 / 147
2 Tomas Pileckas (Šilainiai) 5 64,71 33 / 51
3 Ernestas Puzaras (KM "Perkūnas" - TRENERIAI) 9 62,71 37 / 59
4 Marius Baranauskas (DEIMANTAS) 13 62,50 45 / 72
5 Tadas Vaitkevičius (DEIMANTAS) 12 61,54 32 / 52

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Aidas Urbonas (DEIMANTAS) 13 38,55 32 / 83
2 Laimis Petraitis (ARV veteranai) 8 36,47 31 / 85
3 Dangirdas Vinkšnaitis (EURA) 9 35,00 35 / 100
4 Tadas Vaitkevičius (DEIMANTAS) 12 33,04 37 / 112
5 Darius Lugauskas ("Mato baldai") 7 32,05 25 / 78